1. The Tinder Swindler – Tinder Avcısı izle

  The Tinder Swindler – Tinder Avcısı izle

  1080P Türkçe Dublaj

  The Tinder Swindler - Tinder Avcısı izlemeniz için türkçe dublaj ve The Tinder Swindler - Tinder Avcısı altyazılı olarak eklenmiştir İnternette flört söz konusu olduğunda, bir kaydırma hayatınızın kaymasına neden olabilir. Kendisini zengin bir iş insanı olarak tanıtan adam, etkilediği kadınları rüya gibi bir ilişkinin içinde olduğunu düşündürür. Ancak kadınlar, çok geçmeden kendilerini korkunç bir kabusun ortasında bulur. Adam, baştan çıkardığı kadınları dolandırarak milyonlarca dolarlık bir servet edinir.
  8.5
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      7.1   2.496

Background
ÇİFT DUAL EKLENMİŞTİR
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Reyizci 13 Ocak 2023 04:03:38

  Şimdi bu çocuğu hem kullanıyorlar hem de para isteyince yollamıyorlar bir de şikayet mi ediyorlar uşağı ?
  Ama parti deyince , Löküz yaşantı deyiverince hemen atlii veriyolaa garii
  Olmaz yazıklar olsun, ahlaksızlar!
  Şimdi bu genç dergilerde filan boktan markalara özendi de bunlar da bunun zenginliğine özendi diye ? Ee o zaman o markalar da yasaklansın! Herkesi köpek gibi özendiriyorlar sonra biri trollük yapınca sinsice ısıran o kredi kartlarını da yasaklasınlar ! Kısacası CANLILARA ÇİP TAKILMASINA KARŞIYIM .

 2. avatar
    David 27 Eylül 2023 16:33:03

  Ordaki bütün mağdurlar, hayal ettikleri hayatı yaşama şansı elde ettiler. O hayatı, ya satın alacaklardı yada kiralayacaklardı. Burdaki mağdurlar kiralamayı seçtikleri için kısa süreli ve pahalı oldu. O nedenle, bana göre ortada dolandırıcılık yok.

filmizlew.net- Film izle - HD Film izleme Siteniz Türkçe Dublaj ve Altyazılı Dual Filmler film izle
yabancı dizi
lordcasino
hiltonbet
elexbet
Curacao license